Sprzedaż spółek

Aktualizacja: 2 dni temu

Pośrednictwo w obrocie przedsiębiorstwami, z historią obrotów lub bez.

Skup Firm
skup sprzedaz firm

Dla firm obsługujących biznes, profesjonalizm ma szczególną wartość. Dlatego starają się one wyspecjalizować w odpowiednio dobranej dziedzinie i na takim poziomie aby jakość mogła przyciągać klientów. Obecnie na rynku powstało wiele firm zajmujących się obrotem spółkami kapitałowymi.

Sprzedaż spółek z historią działalności

Obawy dotyczące kwestii formalno prawnych?

Firmy zajmujące się skupem i sprzedażą spółek kapitałowych angażują specjalistów z dziedziny prawa, finansów i księgowości i innych. Przed transakcją przeprowadzany jest audyt danego przedsiębiorstwa, w którym sprawdza się wiele parametrów i dokumentów, takich jak bilanse, RZS, oraz inna dokumentacja księgowa. Weryfikuje się kontrahentów, umowy czy nawet opinie w internecie i portalach zbierających dane o kondycji finansowej firm. Biorąc to wszystko pod uwagę warto jednak skorzystać z usług pośrednika i mieć świadomość dokonania udanego zakupu.

Sprzedaż spółek nieprowadzących działalności

Dlaczego warto skorzystać z porady i pośrednictwa specjalistów?

Sprzedaż spółki przeprowadzona przez profesjonalistów zmniejsza ryzyko niedogodności związanych z pomyłkami, brakiem specjalistycznej wiedzy czy brakiem doświadczenia. Szybka transakcja, sprawnie przeprowadzane zmiany w Krajowym Rejestrze Sądowym pozwolą uruchomić każdy biznes praktycznie z dnia na dzień.

Gdy ty myślisz mam firmę ktrą chcę sprzedać, my myślimy "kupię zadłużoną spółkę"