Kupię spółkę

Bardzo wiele osób myślących o rozpoczęciu działalności gospodarczej zastanawia się jaką formę powinna ona mieć. Jedną z dostępnych opcji jest stworzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. To obecnie najpopularniejsza forma prowadzenia działalności w Polsce.

Zakupy firmy
Zakup firmy
"Najpopularniejszy rodzaj spółki w Polsce"

Popularność tej formy prowadzenia działalności gospodarczej wynika głównie z braku odpowiedzialności swoim majątkiem za zobowiązania spółki, co pozwala uniknąć niepotrzebnego ryzyka w postaci prywatnego zadłużenia. Można również obniżyć koszty, ponieważ zarząd firmy, powołany uchwałą wspólników nie musi mieć stosunku pracy z firmą. W związku z tym nie ma konieczności odprowadzania składek ZUS dla ludzi będących w zarządzie spółki.

Jeśli zdecydujemy się na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością konieczne będzie zapoznanie się z procesem jej tworzenia. Proces ten sam w sobie może wydawać się dosyć prosty, ale najmniejszy błąd powoduje odrzucenie wniosku przez Sąd (KRS), albo znaczne przedłużenie rozpatrzenia złożonych dokumentów. Do tego konieczne jest wnoszenie opłat skarbowych oraz wizyta u notariusza. Całe to postępowanie trwa zazwyczaj parę tygodni, ale potrafi się wydłużać do miesięcy. Jest to najtrudniejszy i najbardziej czasochłonny sposób.

“Gotowa Spółka ZOO”

Znacznie lepszym i szybszym sposobem jest zakup gotowej spółki od ltdBroker.pl. Gotowa spółka z o.o. jest to byt, który był już wcześniej zarejestrowany i kupując ją u nas nabywasz ją w ciągu jednego dnia. Dzięki temu rozwiązaniu, natychmiast stajesz się jej właścicelem i możesz dowolnie nią zarządzać. Bez zbędnych formalność oraz straty czasu. Jedyną koniecznością jest wizyta u notariusza, którą my umawiamy w dogodnym dla Państwa terminie.

Sprzedaż Spółek z o.o. jest w pełni zgodna z prawem

Wszystkie spółki, które sprzedajemy posiadają już numer NIP oraz Regon. Zależnie od potrzeb, mogą być zarejestrowane do VAT i VAT EU. Firmy, które oferujemy do sprzedaży nigdy nie prowadziły zadnej działalności i nie posiadają żadnych zobowiazań. Po wizycie u notariusza mogą Państwo natychmiast rozpocząć pracę.