Skup Spółek - Informacje

W tym tygodniu odpowiemy na pytania, które często dostajemy na temat skupu spółek z zadłużeniem. Artykuł odpowie, jak wygląda procedura oraz jak długo to trwa. Zaczynamy.

Skup Spółek Informacje
Skup Spółek

Parę słów wstępu, nasza kancelaria LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek, likwidacją i procesem upadłościowym. Jeśli masz zadłużoną spółkę i nie wiesz co z nią zrobić, zgłosić się do nas. Prowadzimy skup spółek z zadłużeniem.

Po takim ogłoszeniu zazwyczaj pierwsze pytanie, które do nas kierujecie, to czy to jest legalne. Odpowiedź jest twierdząca, tak, skup spółek z zadłużeniem jest legalny. Prawo Polskie zezwala na taki zabieg i nie istnieją przepisy zabraniające tego..

Jeśli Wasza firma jest niewypłacalna, a Wy boicie się o swój majątek, to najlepszą opcją będzie zgłoszenie się do nas. I tutaj zaraz po pytaniu o legalność, pojawia się pytanie, jak cała procedura wygląda oraz ile trwa. Wszystko zależy od sytuacji klienta, pozbyć się kłopotu można w tydzień, ale bywa, że sprawa przeciąga się i do miesiąca. Czas ten jest nam potrzebny na analizę sytuacji, kontakt z kontrahentami, ale cała procedura kończy się u notariusza aktem sprzedaży i zmianą właściciela, prezesa i zarządu.

Po tym spotkaniu byli właściciele są już wolni od problemu. Spółkę przejmuje nowy właściciel, który bierze za nią pełną odpowiedzialność. Ale nie znaczy, że firma upada, wręcz przeciwnie, firma będzie jeszcze istnieć przez długie lata, ponieważ to my pośredniczymy w sprzedaży i zawsze znajdujemy odpowiednie osoby do prowadzenia działalności.

Kolejne pytania dotyczą dokumentów, które będą potrzebne i kosztów.

W obu odpowiedź jest zbliżona, wszystko zależy od sytuacji firmy. Dopiero po jej przeanalizowaniu, jesteśmy w stanie określić, jakie dokumenty należy skompletować i jaki będzie koszt naszej pracy.

Jeżeli masz zadłużoną firmę, nie chcesz jej już prowadzić, skontaktuj się z nami. Prowadzimy skup spółek z długami.Gwarantujemy bezpieczeństwo i dyskrecję. LTDBroker.pl skuteczna pomoc i profesjonalizm.