Restrukturyzacja

Jest dla spółki sposobem zmiany niekorzystnej sytuacji, w której obecnie się znajduje. Wiele firm, mimo że ma dobry pomysł na działalność gospodarczą, nie jest w stanie osiągnąć zadawalających wyników finansowych. Takie spółki zadłużają się, a właściciele nie wiedzą jak mają wyjść z trudniej sytuacji.

Zadłużone Spółki z o.o.
Zadłużone Spółki z o.o.
"Zadłużone Spółki z o.o."

Nasza kancelaria pomaga takim firmom. Zależnie od sytuacji i potrzeb przeprowadzamy szereg działań, by zabezpieczyć właścicieli i pomóc im wyjść z kłopotów. Pierwszym krokiem jest powstrzymanie egzekucji u wierzycieli. Uzyskujemy to poprzez negocjacje lub też przez wszczęcie procesu restrukturyzacji prawnej. Następnie przeprowadzamy audyt wewnątrz firmy, aby określić gdzie można skorzystać z lepszych rozwiązań. Jeśli to konieczne szukamy inwestorów, którzy byliby zainteresowani działalnością o danym profilu.

“Sprzedaż Spółki Z o.o.”

W zależności od potrzeb obecnych udziałowców możemy pomóc znaleźć inwestora, który byłby gotów odkupić zadłużoną. Często pozwala to na pozbycie się wierzytelności i różnego rodzaju problemów związanych z prowadzeniem niepotrzebnej spółki.

Wszystkie operacje, które przeprowadzamy, odbywają się zgodnie z prawem, a my gwarantujemy klientowi bezpieczeństwo i dyskrecję w tym trudnym okresie.